شرکت مه یاس صادر کننده و وارد کننده مواد غذایی

شرکت مه یاس در سال 2015 برای گسترش فعالیت های تجاری بازرگانی با بیش از 50 سال سابقه در واردات انواع برنج ،حبوبات و چای تاسیس گردید. در حال حاضر این شرکت وارد کننده کلان انواع برنج ،حبوبات ،قهوه و ادویه به ایران می باشد .شرکت مه یاس علاوه بر واردات کلان اقلام فوق الذکر ، با مارکهای ثبت شده رامونا هم یار وآریا رازک با هدف جلب رضایت مشتری برای خرید محصول با بهترین نوع کیفیت ممکن و همچنین قیمت مناسب با توجه به حذف واسطه های تجاری ، وارد بازار مصرف کننده ی نهایی شده است. شرکت مه یاس برای تحقق اهداف خود طی ٢ سال گذشته سرمایه گذاری قابل توجهی در جهت استخدام مدیران با تجربه وآموزش افراد مستعددر بازاریابی و بخش پخش مواد غذایی به صورت مویرگی در کل کشور انجام داده است و از طرفی با فراهم اوردن زیر ساخت های لازم در راستای انجام اهداف خود به بهترین وجه ممکن قدم بر میدارد.

“شرکت بازرگانی مه یاس”

به عنوان یک شرکت مستقل و فعال با موضوع خرید و فروش و واردات انواع حبوبات در سطح کشور شروع به فعالیت کرده است.

هدف اصلی این مرکز عرضه مستقیم و بدون واسطه انواع حبوبات داخلی و وارداتی است تا خریداران محصولاتشان را با قیمت مناسب تهیه کنند.

این شرکت آمادگی کامل خود را برای همکاری و ارائه خدمات به خریداران محترم اعلام نموده و باور دارد که به عنوان یک شرکت بازرگانی بتواند اعتماد مشتریان را جلب کند.این مرکزدر راستای تحقق بخشیدن به خرید و فروش سالم، اقدام به راه اندازی سازمانی نوین همراه با مجموعه ای خبره نموده است.

شرکت بازرگانی مه یاس قصد دارد باهمکاری واردکنندگان و تولید کنندگان ایرانی و خارجی توان تامین حبوبات مورد نیاز را برای خریداران نامحدود کند. این شرکت تلاش خود را مبنی بر محیطی امن و سالم به لحاظ معاملات پاک،برای مشتریان عزیز به کار می گیرد.

این مجموعه در چند سال اخیر توانسته است که با تکیه بر نیروی انسانی متخصص و متعهد  خود را به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تامین تمامی ارقام غذایی مختلف مرتبط با این حوزه و مخصوصا انواع مواد اولیه کارخانجات ، معرفی کرده و قصد دارد با بهبود مستمر در کیفیت ارائه خدمات ، ضمن ارتقا توانمندی های شرکت در راستای اهداف مد نظر ، رضایت ذینفعان خود را به بهترین نحو تامین نماید.