حبوبات

شرکت مه یاس با بهره گیری از روابط بین المللی و شرکای تجاری خود در سطح دنیا، همواره تلاش نموده تا از منابع بکر نسبت به خرید و واردات انواع حبوبات و عرضه آن در ایران اقدام نماید. واردات عدس، نخود، دانه قناری، تخم کتان، انواع لوبیا، دال عدس و … از اقصی نقاط دنیا از فعالیت های شرکت بوده که توزیع و فروش محصولات توسط افراد مجرب از نقاط قوت شرکت می باشد.

“شرکت بازرگانی مه یاس”

به عنوان یک شرکت مستقل و فعال با موضوع خرید و فروش و واردات انواع حبوبات در سطح کشور شروع به فعالیت کرده است.

هدف اصلی این مرکز عرضه مستقیم و بدون واسطه انواع حبوبات داخلی و وارداتی است تا خریداران محصولاتشان را با قیمت مناسب تهیه کنند.

این شرکت آمادگی کامل خود را برای همکاری و ارائه خدمات به خریداران محترم اعلام نموده و باور دارد که به عنوان یک شرکت بازرگانی بتواند اعتماد مشتریان را جلب کند.این مرکزدر راستای تحقق بخشیدن به خرید و فروش سالم، اقدام به راه اندازی سازمانی نوین همراه با مجموعه ای خبره نموده است.

شرکت بازرگانی مه یاس قصد دارد باهمکاری واردکنندگان و تولید کنندگان ایرانی و خارجی توان تامین حبوبات مورد نیاز را برای خریداران نامحدود کند. این شرکت تلاش خود را مبنی بر محیطی امن و سالم به لحاظ معاملات پاک،برای مشتریان عزیز به کار می گیرد.

این مجموعه در چند سال اخیر توانسته است که با تکیه بر نیروی انسانی متخصص و متعهد  خود را به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تامین تمامی ارقام غذایی مختلف مرتبط با این حوزه و مخصوصا انواع مواد اولیه کارخانجات ، معرفی کرده و قصد دارد با بهبود مستمر در کیفیت ارائه خدمات ، ضمن ارتقا توانمندی های شرکت در راستای اهداف مد نظر ، رضایت ذینفعان خود را به بهترین نحو تامین نماید.